Met jongeren uit Apeldoorn
Spoken Word in CODA & De Gigant
Op 6 mei waren er twee Spoken Word Revues in de Gigant in Apeldoorn. In samenwerking met CODA waren er 's ochtends diverse workshops Spoken Word van Smita James, Gershwin Bonevacia en Manu van Kersbergen, en 's middags traden de jongeren van het Christelijk Lyceum en de Konininklijke Scholengemeenschap op met hun zelfgeschreven teksten in de Spoken Word Revue!
Een gevarieerde show met muziek van Cassandra Onck, dans van Clanton van Loon en Sevda Akin en Spoken Word van Smita James. De presentatie was in handen van Manu van Kersbergen en muzikale begeleiding werd verzorgd door Vlado Spisiak.
In de jury zaten Ivar de Vries (spoken word artiest en rapper uit Apeldoorn), Annemarije Chamuleau (programmamaker bij CODA) en Milan Roerdink (talentonwikkelaar bij de Gigant). Zij lazen alle teksten en luisterden aandachtig naar de optredens. Zij waren zeer onder de indruk van alle geschreven teksten. Een aantal van hen sprongen eruit, daar reikte de jury vervolgens de prijzen aan uit.
De winnaars waren 's ochtends:
Jolien
Coen
Alex
Charlotte & Maren
Winnaars 's middags:
Veerle
Ruth
Floor en Lucas
Dewi
Gefeliciteerd allemaal!
De Spoken Word Revue wordt ondersteund door het Nederlands Letterenfonds, De Versterking en Stichting van Beuningen / Peterich-fonds